Gandrai į pietus – mes į šiaurę

Kol vieni ieško šilumos pietiniuose kraštuose, varlininkai patrauks šiaurėn. Rugsėjo 28 dieną tradicinis vienos dienos rudeninis susišokavimas vyks Kupiškyje. Tiek toli į šiaurę KVA dar nebuvo nukeliavusi. Tikiuosi, nesušalsime, nes Laura parengė aktyvią ir įdomią programą. O sugeneruotas šilumos kiekis priklausys nuo mūsų aktyvumo, nuotaikos ir krepšelių turinio (žinoma, turiu mintyse maistą, nes stalas bus suneštinis:)

Reda FB grupėje „Varlytės“ džiaugsmingai pranešė, kad dalyvauti norą pareiškė jau 27 asmenys (čia su prijaučiančiais ir šeimų nariais:). Pridedu dienotvarkę su savais komentarais:

10.00 – 10.30  Renkamės Adomo Petrausko muziejuje (Muziejaus g. 3 A, Uoginių k., Kupiškio r.)

Paryčiai (karšta arbata ir kava vaišins Laura, o jau prie kavos – mūsų reikalas). Ta pačia proga apsikeisime pasikartojančiais suvenyrais ir rinksime „labiausią“ rankų darbo varlę. Kadangi Reda nenurodė kieno rankomis ji turi būti padaryta, siūlau apriboti nors žemynus (t.y., neimti bent kiniečų:).

11.30 Išvykstame į Kupiškį. Apžvalginė–pažintinė ekskursija:  Kupiškio etnografijos muziejus, Kupiškio marių sala „Uošvės liežuvis“ (Uošvės liežuvio dendrologinis parkas), Kupiškio piliakalnis,  Lauryno Stuokos Gucevičiaus aikštė – grojantis fontanas, Baltų vienybės medis.

14.00 Svečiuosimės pas žolininkę Renatą Montvilienę, Stirniškių kaime. Edukacinis užsiėmimas „Vaistas ir maistas visada šalia“ (arbatų degustacija, pasakojimas apie vaistinius augalus) – 5 eurai/žmogui. Bus galimybė nueiti iki Stirniškių atodangos (Pauliankos atodanga), Stirniškių piliakalnio, pasivaikščioti Komarų dvaro parke.

16.00 Ekskursija po Palėvenės Šv. Domininko (Dominyko) bažnyčią, pažintis su Palėvenės dominikonų vienuolynu.Ten pat sotūs pavakariai (mokami:), atsisveikinimas….

Pastabos (Lauros):

* Atvykstantiems per Kupiškį laukia nemaloni staigmena – uždarytas tiltas (apylanka), teks važiuoti per miestą.

* Atvykstantiems nuo Panevėžio patariu važiuoti per Vabalninką, užtruksite šiek tiek ilgiau, bet aplenksite žvyrkelį.

* Kad pro šalį nepravažiuotumėte kelią iki muziejaus Jums parodys žali balionėliai

IKI SUSITIKIMO!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *