Ir vėl šventės…

Artėjančių šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga sveikiname visus varlių mylėtojus ir varliškų eksponatų kolekcionierius, nežiūrint, ar jie priklauso mūsų asociacijai, ar ne. Svarbu, kad būtų geranoriški, geraširdiški ir mylėtų gamtą ir vieni kitus:)

Ypatingai sėkmingų ir derlingų kolekcijoms metų linkime kolegoms KVA nariams. Tegul mūsų varlytėms visada šviečia saulė ir dangus būna giedras. O taip pat artimiesiems ir draugams, kurie pildo mūsų kolekcijas, o taip pat bendraminčiams, kurie renka savo eksponatus individualiai ir vis galvoja, kaip čia išdrįsus prisijungti prie KVA. Žinokite, kad mes jūsų laukiame:)

O patys karščiausi ir nuoširdžiausi linkėjimai skirti mūsų mylimai Karalienei Redai, kuri Naujųjų išvakarėse žengs lemtingą žingsnį asmeniniame gyvenime:) Gaila, kad ne visi galės atvykti į Šlienavos bažnyčią, bet sveikinimus siunčia ne tik KVA nariai ir kiti Redos bičiuliai, bet ir daugiatūkstantinė mūsų varliukų ir varlyčių armija:). Būk laiminga, Karaliene!!!

One thought on “Ir vėl šventės…

  1. Reda says:

    Nuoširdus ačiū ir dar kartą ačiū,mūsų mielam Elmundui ir žinoma gerbiamai Aldonai už sveikinimus ir gražius palinkėjimus.Nors ir turėdami šiuo metu savų rūpesčių ir sveikatos trikdžių,randa laiko ir apie mus pagalvoti:)Jums mielieji mes taip pat siunčiame pačius gražiausius ir nuoširdžiausius linkėjimus o O šiuo metu jums labiausiai linkime sveikatos ir stiprybės,kad kuo greičiau sugrįžtumėte į aktyvų savo gyvenimą.O Elmundas,kad vėl galėtų mėgautis savo asmeninio vairuotojo paslaugomis.Sėkmės jūsų šeimynai:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *