KVA 5 metų jubiliejus

Asociacijos penkerių metų jubiliejus pasisekė. Ir ne tik todėl, kad susirinko lygiai trys ketvirtadaliai narių (palyginkite su Seimo narių dalyvavimo privalomuose plenariniuose posėdžiuose procentu), kad pavyko iš pirmo karto išrinkti (perrinkti) antrai 5 metų kadencijai prezidentę Redą, bet ir todėl, kad šventę nutarėme surengti Anykščiuose. Gal ne visi Lietuvos žmonės žino, bet panašu, kad šiame krašte kultūrinių ir poilsinių objektų vienam kvadratiniam kilometrui skaičius nenusileidžia Druskininkams. O ir pušynai neprastesni, ir žmonės ne mažiau malonūs. Vietiniai organizatoriai Nijolė ir Silvijus iš kailio nėrėsi, kad tik viskas būtų kuo puikiau – net gerą orą užsakė. Kur tik nukeliavome, visur mus sutiko svetingai, praleidinėjo be eilės (išskyrus rogučių trasą, bet ten truputį lijo). Kai važiavome mašinų kortežu su KVA vėliava, žmonės sveikino ir mojavo pavymui – juk visi buvome tokie įdomūs, žaloki, su vienodomis žaliomis kaklaskarėmis, prisisegę ženkliukus su nematyta abreviatūra). Kol kas vėliava buvo tik ant vienos mašinos, bet susirinkimo metu buvo nutarta, kad nuo šiol visų susitikimų metu visos KVA narių mašinos privalo turėti vėliavėles (geriausiai – savo varlynų ir būtinai žalias).

Įspūdžių tikrai daug ir, tikiuosi, jais pasidalys renginio dalyviai. O iš priimtų nutarimų ateičiai įdomiausias yra, kad spalio pradžioje „varlinėsime“ Druskininkuose – bus gera galimybė palyginti du labiausiai turistams besistengiančius įtikti Lietuvos regionus.

KVA vėliavos pakėlimas
„Šokančios varlės” konkurso „dalyviai”
Konkurso „prizininkės” su savo šeimininkėmis
IMG_3569
IMG_3582
Lajų takas
Drąsiausios varlininkės nuriedėjo nuo Kalitos kalno
Varliški keksiukai ant vaišių stalo
Penkmečio tortas
Karališkų rūbų ir karūnos konkursas
Nugalėtojų paradas
Prie Puntuko

One thought on “KVA 5 metų jubiliejus

  1. Reda says:

    Buvo smagus jubiliejus,dalyvavo 15 narių ir 8 prijaučiantys ir kaip palaikymo komanda.Vyko nuostabus konkursas kur buvo renkama „Varliškiausia varlė“, „Varlė talentas ir originaliausia varlė“. Visos pasirodė labai gražiai ir išradingai. Džiaugiuosi, kad šis pasiūlymas buvo išgirstas ir visos aktyviai jame dalyvavo.
    Ačiū visiems „KVA“ nariams, kurie rado laiko ir galimybių atvykti į mūsų penkių metų jubiliejų. O kas nedalyvavo tikiuosi, kad dalyvaus sekančiam renginyje.
    Sėkmės visiems ir dar daugiau varliškų idėjų ir pasiūlymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *