„Pionierių“ susitikimas

Nors visos ponios, kurias matote nuotraukoje, tikriausiai, sovietmečiu buvo tikros pionierės, dabar jos gali būti vadinamos šiuo garbingu vardu pagal tikrąją angliško žodžio „pioneer“ prasmę (asmuo, kuris buvo tarp pirmųjų kažką sukuriant, atrandant ar pradedant).

Tikrai taip!! Šios garbingos damos prieš 10 metų, t.y. prieš 1,5 metų iki KVA atsiradimo susitiko ir susitarė bendradarbiauti plečiant varlių kolekcionavimo idėjas ir pačias kolekcijas (gaila, kad dar trys dalyvavusios 2009 m. susitikime dėl vienokių ar kitokių priežasčių paliko KVA eiles). Būtent jų pionieriškas entuziazmas atvedė prie mūsų asociacijos sukūrimo ir padėjo pagrindus dabartinėms tradicijoms. Žinoma, daugėjo narių, kilo naujų minčių, pradėjome švęsti KVA gimtadienius, rengti pažintinius vienadienius žygius po įvairiausius Lietuvos kampelius, bet visada prisiminsime mūsų judėjimo pradininkes (tai irgi žodžio „pionierius“ sinonimas:).

Panašu, kad ir jos pačios nenori užmiršti savo iniciatyvos. Kaip ir prieš 10 metų susirinko pas Redą Lukšiuose ir net išsikepė tokį pat tortą kaip tada. Tikrai yra ką prisiminti:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *