Po „Jūros šventės” – KVA 9-ojo gimtadienio šventė

Joks koronovirusas nesutrukdys mums varlinėti:) Gaila, kad teko gimtadienį atidėti iki rudens, bet geriau vėliau, negu niekad.

Žinome, kad šeštadienį orą žada ypatingai bjaurų – lietus, vėjas, mažiau kaip +20 C, bet nėra blogo oro – gali būti tik netinkami drabužiai arba prasta nuotaika.

Bet mes apsirengsime tinkamai (būtinai, šiek tiek žaliai), o prastos nuotaikos mūsų susišokavimuose iš viso nebūna!

Pridedu preliminarią, bet gana detalią renginio Klaipėdos krašte programą:

Šeštadienis, rugpjūčio 29 d.

Nuo 9.30  renkamės pas Romą (Taikos g. 81). Jei prieš privažiuodami paskambintumėt jai, pasakytų kurioje aikštelėje geriau statyti mašiną.

Iki 11:45 paryčiai – karšta arbata ir kava, o ką atsivešime, tuo ir užkąsime. Tada autobusu važiuosime į miesto centrą ir eisime prie „Žvejo skulptūros”.

12.30–14:30 Apžvalginė–pažintinė ekskursija po Klaipėdos centrą su gidu (deja, pėsčiomis). Pabaigai apsilankysime kavinėje „Rozmarinas” ir lengvai pasistiprinsime prieš kelionę į Kopgalį.

15.30-18:00 Persikėlimas per marias iš Senosios perkėlos, kelionė į Jūrų muziejų (ir tas pats atgal). Tada autobusu grįšime iki Romos ir iš ten visas karavanas keliaus į Baublių sodybą Kretingos raj.

Maždaug nuo 20:00 oficialioji programa: metinis asociacijos susirinkimas prie vaišėmis apkrauto stalo (šašlykai – kolektyviniai, kitkas – asmeniniai).

Paskui, kaip visada – bendravimas, varlinėjimas, šokiai ir žaidimai, apsikeisime pasikartojančiais suvenyrais ir rinksime „jūriškiausią“ varlę.

Sekmadienis, rugpjūčio 30 d.

Nuo 9.30  mankšta, pusryčiai, išvykimas

KULTŪRINĖ PROGRAMA PAKELIAI NAMO:

* Dinozaurų parkas Radailiuose, Klaipėdos raj. arba

* Japoniškas sodas Mažuičiuose, Kretingos raj.

Pagalvokite, kas būtų įdomiau ar geriau – gali būti, kad sprendimas priklausys ir nuo oro sąlygų:)

Bendros pastabos:

1) Neužmirškite maudimukų, priemonių nuo uodų, dezinfekuojančių skysčių (vidaus ir išoriniam naudojimui:), KVA vėliavų ant mašinų;

2) Penktadienį Roma turėtų pasidalinti „Rozmarino“ meniu – praneškite jai ko pageidautumėte. Iš anksto užsakius, nereikės ilgai laukti.

IKI SUSIMATYMO

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *