Suvalkija laukia VIII „KVA“ gimtadienio svečių

Nepražiopsokit!

Kai tik atsigausit po Joninių, iškart į Varlines! Birželio 29–30 d. mūsų laukia taupūs, bet labai svetingi ir draugiški suvalkiečiai. 

Preliminari šventės programa.

Birželio 29 d.

10:00-10:30 Renkamės pas Dalią Marijampolėje, Klaipėdos 1 B, iš ten judėsime į Nartą „ant vėlyvų pusryčių“. Ką įsimesit į kelionę, tą ir valgysim, ką įsipilsit – tą ir gersim.

Pasistiprinę pasileisime į ekskursiją po Suvalkiją: Marijampolės parkas (puiki vieta pasifotografuoti), Gižai (Liudmilos varlynas), Vilkaviškis (Jolitos varlių karalystė), Paežerių dvaras, o galutinis tikslas – Vištytis.

Apie 16 val. atvykstame į sodybą ant ežero kranto, įsikuriame ir pradedame gimtadienio šventimą. Jis startuos prie savo skanėstais apkrauto stalo (galioja amžinas varlyno principas: turėk sau, kad badu nenumirtum, ir dar pridėk kaimynui, nes jo patiekalas gali būti tau skanesnis:). Užkandžiaudami išklausysime Varlė-karalienės metinį pranešimą, pasveikinsime ir apdovanosime mūsų jubiliatus, pasvajosime apie ateitį ir sumesime 2019–2020 m. sezono planelį, peržvelgsime einamuosius reikalus.

Nuo 19 iki 20 val. drąsuolius kviesime pasiplaukioti palei Lietuvos–Rusijos sieną Vištyčio ežere, mažiau drąsius – pasimaudyti palei lietuvišką pakrantę.

Po to suplanuota šventinė vakarienė, kuriai šašlykus reikės pasikepti patiems (mėsa – centralizuota:). Kaip visada užstalėje skambės dainos ir tostai, o šalia stalo vyks šokiai ir žaidimai. Iš anksto pasirauskite sao kolekcijose, nes vakaro metu rinksime įdomiausią varlę-medikę.

Nesvarbu, kada baigsis pirmoji diena, bet antroji prasidės mankšta ir maudynemis. Tada vėl į kelionę per Suvalkiją: Vištyčio šaltinis, J. Basanavičiaus tėviškė, gal dar kur nors:)  O tada kolektyviniai pietūs, atsibučiavimai, atsisveikinimas  ir … namo iki kito karto.

Pasitikslinimui prašome kreiptis į Dalią, pasiūlymams – į Redą.

Laukiame Suvalkijoje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *